שלטי חוצות


פרסום בעזרת שלטי חוצות או שלטי פרסום מוכר לכולנו עוד מלפני שנים רבות. שילוט חוצות מהווה אמצעי
מרכזי בעת החדרת מותג חדש לשוק ומאפשר לחשוף את המוצר או המותג החדש בפני רבבות נהגים והולכי רגל בדרכים.

ניתן כיום לראות שלטי חוצות כמעט בכל מקום, החל מעמודים על איי תנועה ועד לשלטי ענק על גורדי שחקים. תופעה יחסית חדשה היא לפרסם שילוט חוצות על קיר שלם של בנייני מגורים. שלטי חוצות (שלטי פרסום) ממוקמים לרוב בדרכים עמוסות בתנועת רכבים ויכולים להופיע בצד הכביש או בגשר מעל הכביש. ישנם גם פרסומות שמופיעות בשילוט דיגיטאלי, אך לא כולם נוהגים להחשיב מוצרי פרסום אלה כשלטי חוצות.

שילוט חוצות כאמצעי פרסום


קמפיין פרסום שלא כולל שלטי חוצות או שלטי פרסום כנראה שלא יגיע לכל האנשים ולא יטמיע מותג בשוק. כאשר אנשים רואים שלט חוצות מושך ומעניין הם ידברו עליו ועשויים לנסות את המוצר החדש שהוא מפרסם. שלטי חוצות צריכים להעביר מסר וליצור גירוי או אינטראקציה ייחודית עם הלקוח הפוטנציאלי. שילוט חוצות יכול כמובן להופיע רק באזור ממוקד בארץ (לדוגמא כאשר נפתחת מסעדה חדשה בירושלים) או לחילופין להופיע בכל רחבי הארץ, תלוי במוצר או בשירות שרוצים לפרסם.

כאשר נחשפים בפעם הראשונה למותג דרך שלטי חוצות, מבינים באופן מיידי כי מדובר בחברה חזקה שעומדת מאחורי המוצר. קמפיין פרסום גדול כולל פרסום בטלוויזיה, בעיתון, באינטרנט וכן שילוט חוצות מרשים. שלט חוצות יכול להגיע בגדלים שונים ומותאם למיקום שבו יוצב - גשר מעל כביש, בניין משרדים, עמודים וכדומה. השאירו פרטים בטופס בצד ימין ונציגינו יחזור אליכם בהקדם ויתאים לכם שלטי חוצות אידיאליים עבורכם.

var theStr = 'פרטיך התקבלו בהצלחה, נציג שירות ייצור עמך קשר בקרוב'; var newDiv = document.createElement(newDiv); newDiv.innerHTML = theStr; alert(newDiv.innerHTML); "; ?>