שלטים מוארים


כיום אנשי שיווק מסכימים שהמשמעות של שלטים מוארים מתבטאת ביכולת למשוך עוברי אורח ולקוחות לבית
העסק. האפקט הפרסומי של שילוט מואר הינו כה גבוהה, עד שבניסוי שנערך בחו"ל הוכח שבית עסק בעל שלט מואר בכניסה הצליח למשוך באופן משמעותי הרבה יותר לקוחות מאשר עסק בעל שלט רגיל.

אם הגעתם עד לכאן, סימן שאתה מתעניינים בהוספת אפקט חדש לבית העסק שלכם בדמות שילוט מואר. עד היום טכנולוגיית ייצור שלטים מוארים התבססה בעיקר על שלטי ניאון, שיטה שנחשבת לבזבזנית מבחינת החשמל הנצרך. היתרון הגדול הטמון בשיטת שלטי הניאון הוא בכך שהאור החזק המוקרן בשיטה זו נראה למבקרים מבחוץ בלי קשר לעוצמת האור הקיים מסביב לשילוט המואר. כמו כן, בשיטת הניאון שלטים מוארים הפכו לאומנות, במובן זה שניתן לעצב את השלט כרצונכם.

שילוט מואר - בולט מעל הכל


כיום נפתחו בפני עסקים אפשרויות חדשות של שילוט מואר, והן כוללות חלופות שאינן יקרות מבחינת החשמל הנצרך, כמו למשל תאורת LED המאפשרת אור חזק הדומה לניאון ועם זאת בעל צריכת חשמל נמוכה יותר ועובדת על מתח נמוך הנחשב לבטיחותי יותר, מה שהופך רכישת שלטים מוארים לזולה ומשתלמת. יתרון נוסף לתאורת LED הוא שניתן לעצב את השלט בגדלים שונים בהתאם לדרישת הלקוח, דבר היוצר שילוט מואר אטרקטיבי ללקוחות אשר רואים את השלט מבחוץ.

בעת פניה לחברת שילוט חשוב לזכור שעל שלטים מוארים להיות מוארים בתאורה אחידה תוך פיזור אור הומוגני, כדי לשמור על מראה איכותי לבאים מבחוץ. צרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם הצעת מחיר בהתאם לדרישותיכם מבעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום השילוט המואר.

var theStr = 'פרטיך התקבלו בהצלחה, נציג שירות ייצור עמך קשר בקרוב'; var newDiv = document.createElement(newDiv); newDiv.innerHTML = theStr; alert(newDiv.innerHTML); "; ?>